Latviešu
English
Latviešu
Valoda: Latviešu
English
Latviešu

Skaistuma studija "GLĀSMA"

Skaistuma studija “Glāsma” ir salons, kura tapšanā esam ielikuši savu sirds siltumu un daudz pozitīvu domu. Mēs atrodamies pašā Rīgas sirdī - Krišjāņa Valdemāra ielā, divu bulvāru – Raiņa un Oskara Kalpaka bulvāra - ieskauti.

Saviem apmeklētājiem skaistuma studija “Glāsma” piedāvā vairāk kā 30 dažādas skaistuma procedūras, ko veic izcili frizieri, nagu kopšanas meistari, stilisti, vizāžisti un kosmetologi.

Pēc "Glāsmas" apmeklējuma ikkatrs klients jutīsies ļoti īpašs, skaists un pozitīvu emociju uzlādēts! Salona interjerā vienlaikus jūtama glamūrīga elegance un silts mājīgums. Kamēr baudīsi šo lielisko atmosfēru, malkojot gardu tēju vai kafiju, mūsu pieredzējušie un ļoti profesionālie salona meistari parūpēsies par to, lai atspulgs spogulī pēc salona apmeklējuma Tevi patiesi iepriecinātu. Viņi ieklausīsies tavās vēlmēs un sniegs savus ieteikumus, lai galarezultāts būtu satriecoši skaists.

Arī salona nosaukums vēsta, ko vēlamies Tev sniegt – Glāsma – tie ir glāsti taviem matiem un nagiem, tās ir pozitīvas emocijas un relaksācija, tās ir rūpes par tavu vēlmju piepildīšanu!

Salona īpašniece Lāsma Trukšāne ir friziere-stiliste ar vairāk kā 10 gadu starptautisku pieredzi. Savas zināšanas un profesionalitāti ir ieguvusi un regulāri papildina starptautiskos kursos un semināros. Papildus ikdienas darbam Lāsma ir piedalījusies dažāda mēroga vietējos un ārvalstu izstādēs un semināros, piedalījusies stila pārvērtību veidošanā žurnālos – “Ieva”, “Māja”, “Люблю” kā arī ņemta dalība televīzijas šovos un koncertos – Koru kari, Zvaigžņu lietus, Latvijas zelta talanti, Dziedošās ģimenes, Dīvu naktis, Dzintara dziesmas u.c., kā galvenajam stila meistaram, kas kopā ir devuši ļoti vērtīgu pieredzi un šobrīd rezultātā veido plašu klientu loku.

Vēlies piedzīvot šo patīkamo sajūtu gammu? Nāc ciemos!

Pieteikšanās

  • pēc iepriekšejā pieraksta pa tālruni: +371 25725722

  • ​Vai veicot pierakstu pie mūsu meistariem online Šeit

Jauna un, iespējams, kaut kādā veidā īpaša vietiņa, pēc kuras apmeklējuma Tu noteikti jutīsies ne tikai skaistāk, bet arī pozitīvāku emociju uzlādēts.